Drukowania instrumentów muzycznych część dalsza – flet

Niedzielny chill. Zobaczcie jak drukarka poradziła sobie z wydrukowaniem tak skomplikowanego instrumentu jakim jest flet poprzeczny. Znakomicie dała sobie radę z odwzorowaniem małych i precyzyjnych elementów. Czyżby tradycyjne materiały do produkcji instrumentów zaczęły powoli odchodzić do lamusa? Kiedy technologia stanie na takim poziomie abyśmy byli w stanie wydrukować w domu wierną kopię Stradivariusa?

Przymknijcie oczy na to, że gość niezbyt potrafi grać na flecie, a sam instrument trochę nie stroi 😉 Chodziło mi o pokazanie potencjalnych możliwości jakie ta technologia jest w stanie zaoferować.

Pod tym adresem możecie pobrać darmowy model fletu prostego gotowy do wydrukowania na domowej drukarce za 2 tys zł.

Poprzedni w kategorii Fascynacja zębatkami
Następny 3D Printshow w Londynie

O Autorze

Leszek
Leszek 82 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Wydruki 0 Komentarzy

Wydrukuj prezent na Świeta

Czarny piątek za nami. W sklepach zaczyna się przedświateczny szał zakupowy. Z głosników słychać Last Christmas więc wiedzcie, że coś się dzieje. Powoli trzeba będzie zacząć myśleć o prezentach. Shapeways

Wydruki 0 Komentarzy

Wydruk własnego dziecka

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie było to dziecko… jeszcze nie narodzone. Ciekawy przykład zastosowania druku 3d w medycynie:

Wydruki 1Komentarzy

Print-a-pony

Printing is magic 😉