Drukowania instrumentów muzycznych część dalsza – flet

Niedzielny chill. Zobaczcie jak drukarka poradziła sobie z wydrukowaniem tak skomplikowanego instrumentu jakim jest flet poprzeczny. Znakomicie dała sobie radę z odwzorowaniem małych i precyzyjnych elementów. Czyżby tradycyjne materiały do produkcji instrumentów zaczęły powoli odchodzić do lamusa? Kiedy technologia stanie na takim poziomie abyśmy byli w stanie wydrukować w domu wierną kopię Stradivariusa?

Przymknijcie oczy na to, że gość niezbyt potrafi grać na flecie, a sam instrument trochę nie stroi 😉 Chodziło mi o pokazanie potencjalnych możliwości jakie ta technologia jest w stanie zaoferować.

Pod tym adresem możecie pobrać darmowy model fletu prostego gotowy do wydrukowania na domowej drukarce za 2 tys zł.

Poprzedni w kategorii Fascynacja zębatkami
Następny 3D Printshow w Londynie

O Autorze

Leszek
Leszek 82 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Wydruki 0 Komentarzy

Wydrukowana pizza

Zapowiadali, że zaczną prace nad wydrukowaniem pizzy za pomocą drukarki 3d. Jak powiedzieli tak zrobili. Można już zobaczyć pierwsze efekty. Poznajecie tę drukarkę? To zwykła Prusa i2 🙂

Wydruki 0 Komentarzy

Fascynacja zębatkami

Zawsze fascynowały mnie zębatki i mechanizmy. Mam mały mechaniczny zegarek na którego pracę mogę patrzeć bez końca. Każda jedna zębatka porusza następną by poruszyć jeszcze kolejną. Wszystkie do siebie idealnie

Wydruki 1Komentarzy

Print-a-pony

Printing is magic 😉