Wspólna praca nad modelami 3d

Czy nad modelem 3d może pracować zespół osób jednocześnie?

Tak!

Można to zrobić dzięki Sunglass do pakietu SolidWorks.

Pozwala na wspólną pracę, komunikację w czasie rzeczywistym, dodawanie adnotacji i wiele więcej. Świetnie sprawdzi się przy kreatywnej współpracy jak i robieniu zleceń komercyjnie.

Strona projektu

Zobaczcie jak to działa:

Czy to nie genialne?

Poprzedni w kategorii Drukarki 3d na CES 2013
Następny Wymarzony kontroler do AutoCada - poznajcie Leap Motion

O Autorze

Leszek
Leszek 82 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Modele 3d 0 Komentarzy

Ozdoby świąteczne

Materialination jako pierwsi w Polsce wystawili wydrukowane w 3d ozdoby świąteczne na sprzedaż. Odwiedźcie Butik Materialination i zobaczcie. Jeśli jesteście technologicznymi maniakami na Waszej choince nie może zabraknąć takiej ozdoby.

Modele 3d 0 Komentarzy

Wielkanocne wydruki

Choć za oknem mamy śniegi to obchodzimy święta Wielkiej Nocy a nie Wigilię. Nie dajcie się zwieźć. Na Thingiverse znajdziecie wiele ciekawych wielkanocnych wydruków: Wielkanocne wydruki Pobierając aplikację Magic 3D

Modele 3d 0 Komentarzy

Mariusz Max Kolonko – broń z drukarki 3d

Ostatnio w sieci masowo pojawiają się coraz to nowe doniesienia o kolejnych egzemplarzach wydrukowanej broni – głównie pistoletów choć nie tylko. Pistolet, o którym tak ostatnio głośno: Ale jest też