Mariusz Max Kolonko – broń z drukarki 3d

Ostatnio w sieci masowo pojawiają się coraz to nowe doniesienia o kolejnych egzemplarzach wydrukowanej broni – głównie pistoletów choć nie tylko.

Pistolet, o którym tak ostatnio głośno:

Ale jest też na przykład:

Nóż:

Kusza:

Granaty:

Rzeczywistość szybko się zmienia. Niedługo każdy będzie mógł być w posiadaniu maszyny, która pozwoli mu wytworzyć dowolną ilość broni – każdy będzie mógł być rusznikarzem. Temat trafnie komentuje Mariusz Max Kolonko:

“Nadchodzi proszę Państwa nowa epoka. Jest nią rzeczywistość wydrukowana z trójwymiarowej drukarki.”

Nie sposób się nie zgodzić z Mariuszem.

Bardzo ciekawa i merytoryczna wypowiedź:

Poprzedni w kategorii B9Creator
Następny Tania drukarka 3d do domu lub firmy

O Autorze

Leszek
Leszek 82 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Modele 3d 0 Komentarzy

Ozdoby świąteczne

Materialination jako pierwsi w Polsce wystawili wydrukowane w 3d ozdoby świąteczne na sprzedaż. Odwiedźcie Butik Materialination i zobaczcie. Jeśli jesteście technologicznymi maniakami na Waszej choince nie może zabraknąć takiej ozdoby.

Modele 3d 0 Komentarzy

Shapeways

Shapeways.com jest serwisem, który integruje środowisko projektantów sprzedających piękne modele 3d oraz konsumentów, którzy mogą zamówić sobie te modele wydrukowane z wielu fajnych materiałów. Zobaczcie.

Modele 3d 0 Komentarzy

Obudowa do Nokia Lumia 820 z drukarki 3d

Nokia dostrzegła potencjał jaki tkwi w konsumenckich drukarkach 3d i udostępniła szablony do samodzielnego zaprojektowania i wydrukowania obudowy do Nokia Lumia 820. To dość nietypowy ruch ze strony takiej dużej