Studio CNW – Chmielna 20, Warszawa

Zupełnie przypadkiem odkryłem dzisiaj bardzo przyjemny punkt gdzie wykonywane są wydruki 3D w Warszawie.

Przechodząc Chmielną napotkałem reklamowy potykacz z wyszczególnieniem, że punkt oprócz nadruków na koszulkach i produkcji materiałów reklamowych wykonuje również wydruki 3d. Zaciekawiony wszedłem do środka – studio znajduje się w podwórku przy ulicy Chmielnej 20 w Warszawie. Trzeba wejść z ulicy przez taką starą bramę i potem jest to zaraz po prawej stronie.


Wyświetl większą mapę

Na stronie internetowej niestety nie ma jeszcze zbyt wielu informacji (w momencie dodawania tego wpisu), prawdopodobnie pojawią się wkrótce -> link

Studio wykonuje druki 3D w technologii proszkowej w pełnym kolorze. Kilka modeli można zobaczyć w studio – są bardzo szczegółowe.

Z informacji jakie uzyskałem niedługo będzie możliwość zeskanowania siebie i wydrukowania swojej figurki w pełnym kolorze. Brzmi nieźle!

Strona internetowa -> Studio CNW

Poprzedni w kategorii Broń z drukarki 3d - film dokumentalny
Następny Prusa i3 na sprzedaż

O Autorze

Leszek
Leszek 82 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Zamawanie wydruków 0 Komentarzy

Z wizytą na ASP w Warszawie – Wydział Wzornictwa Przemysłowego

Kilka dni temu odwiedziłem Wydział Wzornictwa Przemysłowego na warszawskim ASP w celu zobaczenia wspaniałych drukarek 3d jakie mają do dyspozycji studenci oraz osoby zainteresowane drukiem 3D. Zostały mi przestawione dwie

Modele 3d 0 Komentarzy

Ozdoby świąteczne

Materialination jako pierwsi w Polsce wystawili wydrukowane w 3d ozdoby świąteczne na sprzedaż. Odwiedźcie Butik Materialination i zobaczcie. Jeśli jesteście technologicznymi maniakami na Waszej choince nie może zabraknąć takiej ozdoby.

Modele 3d 0 Komentarzy

Shapeways

Shapeways.com jest serwisem, który integruje środowisko projektantów sprzedających piękne modele 3d oraz konsumentów, którzy mogą zamówić sobie te modele wydrukowane z wielu fajnych materiałów. Zobaczcie.