3D Trójwymiar – wydruki, drukarki i filamenty

3D Trójwymiar – wydruki, drukarki i filamenty

 

Trojwymiar.eu to firma, obecna na rynku już od dwóch lat, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych wydruków w technologii 3D.

Celem firmy jest “zrewolucjonizowanie technologii druku”. By tego dokonać oferują dostęp do szerokiego wachlarza możliwości tworzonego przez technikę druku 3D. Pozwala ona szybkie urzeczywistnienie projektu, nawet bez posiadania drukarki 3D.

Druk 3D, makiety 3D, prototypy, modele, szkolenia
Działalność firmy opiera się nie tylko na wykonywaniu wydruków 3D w technologiach FDM i SLA, ich obróbce, sporządzaniu prototypów i modeli, lecz także na tworzeniu wszelkiego rodzaju makiet, między innymi o zastosowaniu architektonicznym, urbanistycznym, przemysłowym czy marketingowym.

Posiadają zaplecze technologiczne składające się z siedmiu drukarek 3D – sześć z nich to maszyny operujące w technologii FDM, a jedna w technologii SLA. Dysponują również drukarkami przemysłowymi umożliwiającymi tworzenie wydruków na dużym polu roboczym. Ponadto ich specjaliści posiadają umiejętności pozwalające im na tworzenie modeli dowolnej wielkości.

W ramach pracowni prowadzony jest warsztat artystyczno-modelarski, w którym można komfortowo dopracować każdy model i stworzyć makietę.

Firma zajmuje się także organizacją szkoleń, zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Poprzez stopniowe wprowadzanie w fascynujący świat technologii druku 3D zarażają swoją pasją.

Oferta i sklep
Prowadzony jest również sklep internetowy, w którym można znaleźć przedmioty niezbędne do drukowania 3d. Na stronie bardzo podoba mi się możliwość szybkiego wgrania pliku STL do wyceny.

W ofercie znajdziecie drukarki 3D takich producentów jak: Mass portal, 3D Gence, Hbot, XYZ printing, Monkeyfabb, Dragon 3d, Micro 3D;

filamenty produkowane przez: Spectrum, Wolfix, Gumaplast, Noctuo, F3D Filament, 3D color, 3D Universal, XYZ printing, Aemca, Pro 3D, Devil Design, Fiberology;

a nawet skanery 3d.

Poprzedni w kategorii Forum na temat druku 3d
Następny 3DGence Industry – Profesjonalny następca 3DGence ONE

O Autorze

Leszek
Leszek 82 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Sprzęt i Drukarki 3d 1Komentarzy

Duda i polska drukarka Zortrax na Kongresie 590 w Jasionce

Ubiegłoroczny laureat Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP – Startup_PL podziękował Prezydentowi Andrzejowi Dudzie ofiarowując mu swoją drukarkę 3D, która w Europie zdobyła 2 miejsce w swojej kategorii pod względem udziałów w sprzedaży. Dziś, podczas

Sprzęt i Drukarki 3d 3 Komentarzy

Zortrax rośnie szybciej od globalnego rynku druku 3D

Liczba sprzedanych drukarek 3D wzrośnie o 39% w 2017 r, a lokomotywami napędzającymi wzrost w tej branży będzie lotnictwo, medycyna i motoryzacja. Tak wynika z opublikowanego parę tygodni temu raportu

Wydarzenia 0 Komentarzy

Otwarcie Spectrum Store w Warszawie

Spectrum Filaments otworzyło w Warszawie oficjalny sklep z pełną gamą produktów marki oraz profesjonalnymi drukarkami 3d. Byłem na otwarciu, sklep prezentuje się znakomicie. Jest to pierwszy sklep w Polsce, w