3D Trójwymiar – wydruki, drukarki i filamenty

3D Trójwymiar – wydruki, drukarki i filamenty

 

Trojwymiar.eu to firma, obecna na rynku już od dwóch lat, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych wydruków w technologii 3D.

Celem firmy jest “zrewolucjonizowanie technologii druku”. By tego dokonać oferują dostęp do szerokiego wachlarza możliwości tworzonego przez technikę druku 3D. Pozwala ona szybkie urzeczywistnienie projektu, nawet bez posiadania drukarki 3D.

Druk 3D, makiety 3D, prototypy, modele, szkolenia
Działalność firmy opiera się nie tylko na wykonywaniu wydruków 3D w technologiach FDM i SLA, ich obróbce, sporządzaniu prototypów i modeli, lecz także na tworzeniu wszelkiego rodzaju makiet, między innymi o zastosowaniu architektonicznym, urbanistycznym, przemysłowym czy marketingowym.

Posiadają zaplecze technologiczne składające się z siedmiu drukarek 3D – sześć z nich to maszyny operujące w technologii FDM, a jedna w technologii SLA. Dysponują również drukarkami przemysłowymi umożliwiającymi tworzenie wydruków na dużym polu roboczym. Ponadto ich specjaliści posiadają umiejętności pozwalające im na tworzenie modeli dowolnej wielkości.

W ramach pracowni prowadzony jest warsztat artystyczno-modelarski, w którym można komfortowo dopracować każdy model i stworzyć makietę.

Firma zajmuje się także organizacją szkoleń, zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Poprzez stopniowe wprowadzanie w fascynujący świat technologii druku 3D zarażają swoją pasją.

Oferta i sklep
Prowadzony jest również sklep internetowy, w którym można znaleźć przedmioty niezbędne do drukowania 3d. Na stronie bardzo podoba mi się możliwość szybkiego wgrania pliku STL do wyceny.

W ofercie znajdziecie drukarki 3D takich producentów jak: Mass portal, 3D Gence, Hbot, XYZ printing, Monkeyfabb, Dragon 3d, Micro 3D;

filamenty produkowane przez: Spectrum, Wolfix, Gumaplast, Noctuo, F3D Filament, 3D color, 3D Universal, XYZ printing, Aemca, Pro 3D, Devil Design, Fiberology;

a nawet skanery 3d.

Poprzedni w kategorii Forum na temat druku 3d
Następny 3DGence Industry – Profesjonalny następca 3DGence ONE

O Autorze

Leszek
Leszek 81 postów

Leszek Rakowski – entuzjasta nowych technologii oraz redaktor naczelny. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Działający w branży druku 3d od 2010 roku. Właściciel firmy Alpha Leonis.

Zobacz inne artykuły

Branża 3d 0 Komentarzy

Dni Druku 3D 2016 – zapowiedź

Od 29 do 30 września 2016 w Warszawa Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędą się Dni Druku 3d.  Jest to największe wydarzenie dotyczące branży 3D w Polsce. Od roku 2013 wyznacza trendy rozwoju

Branża 3d 0 Komentarzy

Zortrax S.A. finalizuje wykup trzyletnich obligacji seria A2

Zortrax S.A.,  jeden z wiodących podmiotów na globalnym rynku technologii druku 3D , zakończył wykup trzyletnich obligacji seria A2 wraz z 9-procentowymi odsetkami. Projekt, zainicjowany w marcu 2014 roku, dał